Aktualności - Planujemy wydłużenie trasy autobusu linii 126 - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Planujemy wydłużenie trasy autobusu linii 126

24 listopada 2022

W związku z planowanym wydłużeniem trasy autobusu linii 126, 22 listopada odbył się przejazd techniczny, mający na celu zweryfikowanie warunków technicznych przejazdu autobusu.

Nowa trasa miałaby obejmować wydłużenie do skrzyżowania w Miszewie, zrealizowane przez ulicę Józefa Bigusa jako drogę powrotną, kolejno w drodze powrotnej zjazd w ulicę Akacjową, aż do przystanku PKM w Gdańsku Rębiechowie.

Wstępne oględziny trasy przez przedstawicieli  ZTM w Gdańsku wspólnie z przedstawicielami Gminy Żukowo, wskazują na kilka miejsc do drobnej przebudowy oraz wyznaczenia nowych przystanków, przede wszystkim w okolicy skrzyżowania ul. A. Karwety z ul. Lotniczą. Zmiany zostaną wprowadzone po konsultacji z mieszkańcami i przeprowadzeniem niezbędnych prac uzgodnionych z zarządcą drogi krajowej nr 20 oraz zarządzą dróg powiatowych (ul. Lotnicza), w pierwszym kwartale przyszłego roku.


Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2022-11-24)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij