Aktualności - Pierwszaki z „jedynki” już po pasowaniu - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Pierwszaki z „jedynki” już po pasowaniu

9 października 2019

72 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Żukowie złożyło uroczyste ślubowanie i wzięło udział w pasowaniu na uczniów pierwszej klasy.

W uroczystości wzięli udział nie tylko dzieci i nauczyciele, ale też Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Witold Smidtke, ks. Czesław Las, proboszcz parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Żukowie, Dyrektor Biblioteki Samorządowej Natalia Langa, rodzice i przedstawiciele Rady Rodziców.

Na wszystkich czekała świetnie przygotowana część artystyczna, a na pierwszaki dyplomy, upominki od rodziców, kolegów i koleżanek ze starszych klas, Dyrektor biblioteki, a także od Burmistrza i Przewodniczący Rady Miejskiej.

Młodym uczniom życzymy powodzenia w życiu i sprawnego wspinania się po szczeblach edukacyjnej przygody!


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-10-09)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowuje do strony na temat jakości powietrza w Żukowie

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij