Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Komunikaty i ogłoszenia

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Obwieszczenie o zaprzestaniu przyjmowania wniosków

14 września 2020

OBWIESZCZENIE

Burmistrz Gminy Żukowo informuje o zaprzestaniu przyjmowania wniosków o udzielenie dotacji celowej ze środków budżetu Gminy Żukowo na dofinansowanie kosztów modernizacji źródła energii cieplnej na terenie Gminy Żukowo.

            Zgodnie z § 7 ust. 1 Uchwały Nr VI/28/2011 Rady Miejskiej w Żukowie z dnia 25 lutego 2011 r. w sprawie zasad udzielania osobom fizycznym dotacji celowych na finansowanie lub dofinansowanie kosztów inwestycji związanych z ochroną środowiska (t.j. Dz. Urz. Woj. Pom. z 2016 r. poz. 1806 ze zm.) „Wnioski spełniające warunki określone w niniejszej uchwale, będą rozpatrywane według kolejności zgłoszeń, do wyczerpania środków finansowych zarezerwowanych na ten cel w danym roku budżetowym. (…). Po wyczerpaniu środków w danym roku wnioski nie będą przyjmowane.”.


Informację wprowadził(a): Wojciech Kruk (2020-09-14)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij