Aktualności - Nowy plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 2 w Żukowie oficjalnie otwarty - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Nowy plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 2 w Żukowie oficjalnie otwarty

20 maja 2022

Społeczność przedszkolna i szkolna przy SP nr 2 w Żukowie, a także wszystkie pozostałe dzieci mogą już korzystać z nowego placu zabaw zlokalizowanego przy szkole. Dziś nastąpiło oficjalne otwarcie obiektu.

Był śpiew, tańce i kwiaty. Dzieci i nauczyciele przygotowali z okazji tego wydarzenia mini program artystyczny. Po nim najmłodsi „przetestowali” obiekt niemal na wszystkie sposoby. Co więcej podczas spotkania Burmistrz Wojciech Kankowski przekazał dzieciom kolejną dobrą wiadomość. W przyszłości na placu zabaw pojawią się kolejne urządzenia do dyspozycji najmłodszej części naszej gminnej społeczności. Zachęcił również, by dzieci korzystały z boiska i dbały o aktywność.

Nowy plac zabaw znajdziemy przy wejściu na orlik. Dzieci mogą korzystać tam m.in. ze zjeżdżalni, sprężynowców, huśtawek, piaskownic, a nawet lokomotywy. Całość jest ogrodzona, nie zabrakło też ławek.

Koszt placu zabaw to nieco ponad 100 tys. zł. Pieniądze na to zadanie pochodziły z budżetu szkoły, przekazanego na ten cel przez Gminę Żukowo.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2022-05-20)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij