Aktualności - Nowe wiaty przystankowe w Chwaszczynie - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Kolaż zdjęć, na większości wiaty przystankowe. - powiększ

Nowe wiaty przystankowe w Chwaszczynie

8 października 2021

W Chwaszczynie pojawiły się nowe wiaty przystankowe. To efekt współpracy przedsiębiorców z Chwaszczyna, Gminy Żukowo i Sołectwa Chwaszczyno.

- Pomysł wpadł mi do głowy dzięki temu, że wiedząc jakich mamy przedsiębiorców w Chwaszczynie, zawsze chętnych do pomocy i finansowego wsparcia, pomyślałam, że może znajdzie się firma, która zasponsoruje nam wiatę. Stare były zniszczone i już czas był na ich wymianę. Niestety koszty są bardzo duże i potrzebowaliśmy wsparcia – mówi Sołtys Chwaszczyna Aleksandra Nosel.

Przedsiębiorstwa dopisały i zaangażowały się w zakup wiat. Dodatkowo ze środków funduszu sołeckiego i z budżetu Gminy Żukowo zakupiono dwie, kolejne siedem to darowizny.

- Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu całej rady sołeckiej i swoim właścicielom firm Eko- Krusz,  Fb-Jelcz, Triada, Marcopol, Kolanko, DST, SIM i Panu Burmistrzowi Gminy Żukowo Wojciechowi Kankowskiemu za przychylność i sfinansowanie wiaty – dodaje Sołtys Chwaszczyna.

Producentem wiat jest firma „ Sopel”

fot. Rada Sołecka Chwaszczyno


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2021-10-08)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij