Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Inwestycje

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Nowe boisko w Niestępowie jeszcze w tym roku

18 lipca 2019

Jeszcze w tym roku mieszkańcy Niestępowa i okolic skorzystają z nowego obiektu sportowego. Umowa na budowę boiska została właśnie podpisana. 

Nowy obiekt będzie miał wymiary 25m x 40m. Na sztucznej (poliuretanowej) powierzchni boiska znajdą się: 2 bramki aluminiowe, 2 kosze „główne” i 4 kosze boczne do koszykówki, a także uniwersalne słupki do siatkówki i tenisa. Boisko ogrodzone będzie piłkochwytami o wysokości 6m.

- Każda inwestycja w sport to inwestycja w aktywność, zdrowie i kształtowanie takich cech jak wzajemny szacunek, zdrowa rywalizacja i postawa fair-play – mówi Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski. – Staramy się sukcesywnie stwarzać naszym Mieszkańcom jak najlepsze warunki do uprawiania sportu.

Przetarg ogłoszony w trybie „Zaprojektuj i wybuduj” wygrała firma Bullait Andrzej Ciuchta z Elbląga i to ona wkrótce rozpocznie prace nad zadaniem, które potrwają do jesieni tego roku. Koszt inwestycji to 386.293,80 zł. Pieniądze na ten cel pochodzą w całości z budżetu Gminy Żukowo.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-07-18 13:06:04)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2019-07-23 10:15:20)
Liczba odwiedzin: 754
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij