Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Modernizacja ul. Jarzębinowej w Leźnie już na finiszu!

10 września 2020

Kończą się prace remontowe przy ul. Jarzębinowej w Leźnie. 670metrowy odcinek przechodzi całkowitą metamorfozę, która przełoży się przede wszystkim na bezpieczeństwo.

Obecnie wykonawca prac Spółka Komunalna Żukowo Sp. z o.o. kończy układać nawierzchnię z kostki betonowej. Do wykonania zostały jeszcze przede wszystkim wjazdy na posesje, a utrudnienia w ruchu mogą potrwać jeszcze do ok. 2 tygodni. Droga w tym czasie będzie jednak przejezdna.

Koszt zadania to 733 080,00 zł, z czego 50% stanowi dofinansowanie w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

Z tego samego źródła Gmina Żukowo otrzymała dofinansowanie również na remont ul. Pszennej w Baninie. Tu remont 480metrowego odcinka kosztować będzie 519 060,00, z czego połowa stanowić będzie wspomniane wsparcie. 


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-09-10)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij