Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Młodzież z Gminy Żukowo odwiedziła Sejm RP

3 grudnia 2018

Dnia 22 listopada 2018r. uczniowie z Gdyni i ze szkół Gminy Żukowo, między innymi Chwaszczyna, mieli możliwość uczestniczyć w wyjeździe studyjnym do Sejmu RP w Warszawie.
Na podstawie makiety Sejmu, młodzież mogła dowiedzieć się, gdzie są i do czego służą poszczególne miejsca budynku. Kolejno uczestnicy wyjazdu obserwowali 72. Posiedzenie Sejmu RP VIII kadencji. Było to niepowtarzalną lekcją wiedzy o społeczeństwie. Odbyło się też spotkanie z Posłem na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, Tadeuszem Aziewiczem, na którego zaproszenie został zorganizowana ta wizyta studyjna. Opowiadał on młodym uczestnikom o swojej „historii politycznej” i o tym jak dotarł do tego miejsca, w którym jest teraz. Ukończył studia z zakresu ekonomiki transportu lądowego na Wydziale Ekonomiki Transportu Uniwersytetu Gdańskiego. Pracował jako „doradca” jednej z firm konsultingowej. Jest autorem i współautorem wielu publikacji z dziedziny prywatyzacji sektora usług komunalnych. Młodzi mieli również możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące ich pytania i porozmawianie z Posłem.
Dla młodzieży na pewno było to bardzo wartościowe doświadczenie, które zmotywuje ich do aktywnego działania w życiu lokalnej społeczności.

Oliwia Flisikowska
Młodzieżowa Rada Gminy Żukowo


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2018-12-03 10:40:45)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2019-01-09 07:49:23)
Liczba odwiedzin: 539
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij