Aktualności - Lodołamacze 2020 – ruszyła Jubileuszowa Edycja Kampanii Społecznej - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Lodołamacze 2020 - powiększ

Lodołamacze 2020 – ruszyła Jubileuszowa Edycja Kampanii Społecznej

29 maja 2020

Zapraszamy firmy z gminy Żukowo do zgłaszania swojego udziału w 15. Jubileuszowej Edycji Kampanii Społecznej Lodołamacze 2020.

Przystąpienie do konkursu to nie tylko wyróżnik wrażliwości i solidarności społecznej, ale też elastyczności w działaniu i nowoczesnego podejścia do polityki zatrudnienia, bowiem troska o drugiego człowieka jest jedną z najwyższych wartości.

Zgłoszenia do tytułu „Lodołamacze 2020” można przesyłać do 15 sierpnia 2020 r. w następujących kategoriach:

 • Zatrudnienie Chronione
 • Rehabilitacja Społeczno-Zawodowa
 • Otwarty Rynek Pracy
 • Instytucja
 • Przyjazna przestrzeń
 • Zdrowa Firma
 • Dziennikarz bez barier

Kategoria specjalna:

 • Super Lodołamacz
 • Lodołam Specjalny

Startować można się we wszystkich kategoriach poprzez wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie internetowej www.lodolamacze.info.pl

Forma konkursu ma za zadanie uhonorować i docenić pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne, ale nie tylko. Laureaci Konkursu reprezentują najwyższe standardy w obszarze wrażliwości na potrzeby osób z niepełnosprawnością.

Konkurs podzielony został na dwa etapy: regionalny – wyłaniający laureatów w poszczególnych rejonach kraju oraz centralny – w którym finaliści zmierzą się w walce o laur Lodołamaczy 2020.

We wrześniu będą miały miejsce 4 regionalne rozstrzygnięcia Konkursu. Prestiżową nagrodą Lodołamacza 2020 zostaną wyróżniane firmy podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 8 października 2020 r. w Zamku Królewskim w Warszawie.

Prestiżowe statuetki dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie od 15 lat przyznawane są przez Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

W ciągu 14 lat trwania Konkursu wzięło w nim udział ponad 5000 firm. Kapituły Konkursu przyznały 1380 nagród oraz 166 wyróżnień. Na temat Kampanii Lodołamacze powstało ponad 4500 publikacji w mediach ogólnopolskich, regionalnych i marketingowych.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.lodolamacze.info.pl

Kontakt w sprawie Konkursu: tel. 22 620 32 02; e-mail: lodolamacze@popon.pl; biuro@popon.pl

Kontakt dla mediów: Anna Węgrzynowicz tel.: 508 113 203, e-mail: rzecznik@popon.pl; a.wegrzynowicz@popon.pl

 


Informację wprowadził(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2020-05-29)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy ŻukowoPrzekierowuje do strony na temat jakości powietrza w Żukowie

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do: (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do: (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do: (w nowym oknie): Instagram
Zamknij