Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Budynek Urzędu Gminy w Żukowie - powiększ

Komunikat w sprawie załatwiania spraw urzędowych

20 października 2020

Z uwagi na rosnąca w szybkim tempie liczbę zachorowań w naszym regionie, a także z uwagi na ograniczenie ryzyka zachorowania prosimy o osobiste udawanie się do Urzędu Gminy w Żukowie, tylko wtedy, gdy jest to niezbędne.

Prosimy o załatwianie spraw przede wszystkim drogą telefoniczną, e-mailową bądź przez platformę ePUAP. Dane kontaktowe do poszczególnych referatów znaleźć można tutaj: https://www.zukowo.pl/Urzad_Gminy,214

Jeśli uważają Państwo, że sprawę można załatwić tylko osobiście prosimy o umówienie się telefonicznie na konkretną godzinę. Pozwoli to uniknąć kolejek przed wejściem do budynku ograniczając w ten sposób do minimum kontakt z innymi osobami.

Na chwilę obecną (stan na 20.10.2020r.) w gminie Żukowo zarażonych koronawirusem jest niemal 120 osób, około 500 przebywa na kwarantannie, niestety 3 Mieszkańców gminy zmarło w związku z zakażeniem. Dbajmy o siebie, ograniczmy naszą obecność w przestrzeni publicznej do minimum. Pamiętajmy o zasłanianiu ust i nosa, zachowaniu dystansu społecznego oraz dezynfekcji rąk.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-10-20)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij