Aktualności - Komunikat w sprawie przejazdu przy SP nr 2 w Żukowie - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Szlaban, w tle szkoła - powiększ

Komunikat w sprawie przejazdu przy SP nr 2 w Żukowie

11 maja 2022

Przypominamy i podkreślamy, że przejazd przy Szkole Podstawowej nr 2 w Żukowie, z ulicy Armii Krajowej do ulicy Dworcowej jest niedozwolony! Dojazd do miejsc parkingowych na wysokości boiska obowiązuje tylko od ulicy Dworcowej.

Z uwagi na kierowców, którzy w ten sposób chcieli szybciej dojechać m.in. do dworca Żukowo Wschodnie, jakiś czas temu na tej trasie postawiono szlaban. Działania podyktowane były przede wszystkim troską o bezpieczeństwo dzieci, a także użytkowników boiska. W ostatnim czasie ze szlabanem zderzył się w tym miejscu m.in. kierowca quada.

Dodatkowo, w sąsiedztwie orlika niedawno oddano do użytku plac zabaw, co sprawia, że w tym miejscu jeszcze częściej pojawiają się dzieci i ruch pojazdów powinien być ograniczony do minimum.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2022-05-11)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij