Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Komunikat w sprawie nadania nazwy ulicy w Glinczu

8 listopada 2019

Po szczegółowej analizie sprawy i rozmowie z Panią Izabelą Małychą – Sołtys Sołectwa Glincz dotyczącej nazwy ulicy w Glinczu informuję Państwa co następuje.

Informacje przekazane przez Panią Izabelę Małychę – Sołtys Sołectwa Glincz na XIV Sesji Rady Miejskiej w Żukowie wynikały z uzyskanych drogą telefoniczną od wnioskodawcy nadania nazwy ulicy, nie były precyzyjne i szczegółowe.

Pani Sołtys nie miała intencji zarzucania komukolwiek sfałszowania wniosku, a jedynie chciała zasygnalizować, że opiniowała inną propozycję nazwy niż ta, która została przyjęta w uchwale.

Wobec wyjaśnienia przez obie strony wątpliwości uważam sprawę za zamkniętą i odstępuję od żądania złożenia, przez Panią Sołtys, sprostowania na Sesji Rady Miejskiej w Żukowie.

 

Burmistrz Gminy Żukowo

Wojciech Kankowski


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-11-08)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij