Aktualności - Komunikat w sprawie dodatku do zakupu węgla - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Węgiel - powiększ

Komunikat w sprawie dodatku do zakupu węgla

27 lipca 2022

W odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące dodatku do zakupu węgla informujemy, że projekt ustawy w tej sprawie jest dopiero na etapie legislacyjnym - dodatki nie są zatem jeszcze wypłacane.

22 lipca br. projekt został przegłosowany przez Sejm RP, następnie przekazano go Prezydentowi i Marszałkowi Senatu. Przebieg prac przed skierowaniem projektu do Sejmu można sprawdzić tutaj: https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=2471. Gdy tylko wejdzie on w życie, niezwłocznie poinformujemy Państwa o możliwości ubiegania się o dodatek do zakupu węgla.

Przypominamy, że w praktyce ma być to jednorazowe wsparcie w wysokości 3000 zł do zakupu węgla, dla osób, które zadeklarowały ten sposób ogrzewania nieruchomości w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2022-07-27)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry



Przekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowuje do strony na temat jakości powietrza w ŻukowieMapa inwestycji w Gminie Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij