Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Komunikat SPZOZ w Żukowie

13 marca 2020

Szanowni Państwo,

Z powodu zagrożenia chorobą zakaźną prosimy o powstrzymanie się od zgłaszania się do Przychodni Rejonowej w Żukowie , Ośrodka Zdrowia w Baninie i Ośrodka Zdrowia w Chwaszczynie w sytuacjach które nie są konieczne ze względu na zagrożenie życia i zdrowia.

Prosimy o unikanie osobistych wizyt dotyczących na przykład: uzyskania skierowania do sanatorium, wizyt profilaktycznych, orzeczeń lekarskich, wykonywania badań laboratoryjnych, które mogą być odłożone w czasie.

Udostępniamy możliwość złożenia wniosku o wystawienie recepty drogą mailową na adres: recepty@zozzukowo.pl. oraz możliwość uzyskania teleporady w godzinach pracy lekarzy.
Dodatkowe informacje na naszej stronie internetowej.

Pacjenci zapisani na porady specjalistyczna mogą także uzyskać teleporadę w dniu wizyty.

W przypadku podejrzenia u siebie choroby spowodowanej przez koronawirus prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi ośrodkami. Nie należy do nich przychodzić.

Powstrzymujemy pobieranie materiału do badań laboratoryjnych wykonywanych na życzenie Pacjenta, wszystkie zabiegi rehabilitacyjne, oraz spotkania edukacyjne dla przyszłych matek.  

Joanna Komorowska
Dyrektor SPZOZ w Żukowie


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-03-13)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij