Inwestycje - Kolejne informacje w sprawie rozbudowy starej szkoły w Baninie - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Budynek starej szkoły w Baninie - powiększ

Kolejne informacje w sprawie rozbudowy starej szkoły w Baninie

9 czerwca 2021

Za nami prezentacja projektu planowanej rozbudowy szkoły w Baninie przy ul. Lotniczej. Obiekt przejdzie kompletną metamorfozę i, co najważniejsze, pomieści znacznie więcej uczniów.

Choć budowa szkoły w Baninie przy ul. Tuchomskiej zakończyła się kilka lat temu, tempo przyrostu mieszkańców jest tak duże, że niezbędne jest podjęcie kolejnych kroków w celu zapewnienia miejsc wszystkim dzieciom w szkołach. Pomoże w tym rozbudowa starej szkoły w Baninie przy ul. Lotniczej. Podczas prezentacji, która odbyła się w Urzędzie Gminy w Żukowie poznaliśmy szczegóły inwestycji.

Obiekt będzie mieć parter plus 2 kondygnacje, co przełoży się na 28 sal lekcyjnych z zapleczem dydaktycznym. Wyposażony zostanie również w windę. Szkoła pomieści 750 uczniów. Co ważne, projekt zakłada również pełnowymiarową salę gimnastyczną.

Na chwilę obecną ciężko powiedzieć, kiedy zakończy się inwestycja, jest jednak szansa, że będzie mieć to miejsce do końca 2022r. Wartość zadania szacuje się na 15 mln zł.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2021-06-09)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij