Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Już prawie 4500 płyt na drogach w 2020 roku

23 kwietnia 2020

[Aktualizacja: Do dnia 21 kwietnia br. odebrano i rozliczono inwestycje w zakresie ułożenia 4475 sztuk płyt YOMB za łączną kwotę 363 280,50 zł.  Na chwilę obecną najwięcej płyt ułożono w Rębiechowie (1520 szt.- wraz z płytami, których położenie nie było możliwe w latach poprzednich z uwagi na budowę kanalizacji sanitarnej) i w Glinczu (608 szt.)]

Choć jest dopiero kwiecień, a sytuacja w kraju nie jest łatwa, Gmina Żukowo nie zwalnia tempa inwestycyjnego, również w zakresie układania płyt YOMB.

Na ww. kwotę składają się środki bezpośrednio z budżetu Gminy Żukowo oraz środki z budżetu Gminy Żukowo w ramach Funduszu Sołeckiego. Informacja o wydawanych przez Starostę Kartuskiego zgodach na realizację inwestycji na bieżąco przekazywana jest do Spółki Komunalnej Żukowo Sp. z o. o. celem realizacji kolejnych zadań.

Na tym nie koniec zadań drogowych. Zostały bowiem podpisane również umowy na wykonanie oznakowania poziomego na terenie gminy oraz umowa na równanie dróg gminnych w ramach zamówienia powtarzającego. Na ogłoszenie czekają kolejne przetargi.

Przypominamy, że poza modernizacją płytami YOMB prowadzone są cały czas prace również za pomocą asfaltu czy kostki. Wystarczy wspomnieć o zakończonych niedawno pracach przy ul. Kasztanowej w Żukowie, trwających przy ul. Św. Faustyny i Wierzbowej przy os. Nowe, czy realizowanych właśnie w ramach Węzła Żukowo. Zakończyły się również przetargi na asfaltowanie kolejnych odcinków w Baninie, Niestępowie, Skrzeszewie, Glinczu i Borkowie.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-04-24)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij