Aktualności - Jubileusz XX-lecia KGW Małkowo za nami - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Jubileusz XX-lecia KGW Małkowo za nami

11 listopada 2023

To już 20 lat odkąd Koło Gospodyń Wiejskich w Małkowie aktywnie działa wśród lokalnej społeczności.

W piątkowe popołudnie zaproszeni goście mieli okazję uczestniczyć w uroczystej Mszy Świętej w kościele Miłosierdzia Bożego w Żukowie. Po mszy wszyscy udali się do zajazdu Agro nad Stawem w Małkowie, gdzie odbyła się część oficjalna wraz z gratulacjami od lokalnych władz.

Składamy serdeczne gratulacje oraz wyrazy uznania za dotychczasowy wkład w rozwój Kaszubszczyzny – brzmiały słowa widniejące na tablicy gratulacyjnej wręczanej przez Burmistrza Wojciecha Kankowskiego oraz Przewodniczącego RM Witolda Szmidtke. - Dziękujemy za aktywną działalność i wytrwałą pracę na rzecz lokalnej społeczności.

Po części oficjalnej nadeszła część artystyczna, w której to Małkowianki zaprezentowały swój wyjątkowy repertuar oraz zaprosiły na własnoręcznie przygotowany poczęstunek.


Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2023-11-11)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy ŻukowoPrzekierowuje do strony na temat jakości powietrza w Żukowie

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij