Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Informacja dla osób niepełnosprawnych w sprawie wyborów parlamentarnych

8 października 2019

W dniu 13 października 2019 r. w godzinach od 700 do 2100 Urząd Gminy w Żukowie zapewnia dowóz wyborców niepełnosprawnych do lokali obwodowych komisji wyborczych. W związku z tym, wyborcy mogą telefonicznie zgłaszać takie zapotrzebowanie pod numerem telefonu 58-685-83-24.

Termin złożenia Burmistrzowi Gminy Żukowo wniosku o dopisanie do spisu wyborców w wybranym przez siebie obwodzie głosowania, w tym w obwodzie właściwym dla lokalu przystosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych upływa w dniu 8 października 2019 r.

Wniosek należy złożyć w godzinach pracy Urzędu Gminy w Żukowie

Termin złożenia Burmistrzowi Gminy Żukowo wniosku o uzyskanie zaświadczenia o prawie do głosowania upływa w dniu 11 października 2019 r.

Wyborca zamierzający głosować w obwodzie głosowania poza miejscem stałego zamieszkania może otrzymać zaświadczenie o prawie do głosowania. Z zaświadczeniem takim można głosować w dowolnym obwodzie głosowania w kraju, za granicą lub na polskim statku morskim.

Wyborca, któremu wydano zaświadczenie o prawie do głosowania zostanie z urzędu skreślony ze spisu wyborców, w którym dotychczas był ujęty.

Należy zwrócić szczególną uwagę, aby nie utracić zaświadczenia o prawie do głosowania. W przypadku jego utraty, niezależnie od przyczyny, nie będzie możliwe otrzymanie kolejnego zaświadczenia, ani wzięcie udziału w głosowaniu w obwodzie właściwym dla miejsca stałego zamieszkania.

Wniosek należy złożyć w godzinach pracy Urzędu Gminy w Żukowie.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-10-08 10:54:25)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2019-10-14 11:18:55)
Liczba odwiedzin: 271
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij