Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Gospodarstwo Państwa Szreder z Żukowa wyróżnione

9 września 2020

Za nami kolejna edycja konkursu Piękna Wieś Pomorska. Jury bardzo dobrze oceniło gospodarstwo Państwa Doroty i Ryszarda Szrederów z Żukowa przyznający im wyróżnienie.

Konkurencja w tej kategorii była duża, nie brakowało zgłoszeń z całego województwa.

- Bardzo cieszy duża liczba zgłoszeń zwłaszcza w kategorii zagroda. Ocenialiśmy naprawdę piękne zagrody – informuje Krzysztof Pałkowski, zastępca dyrektora Departamentu Środowiska i Rolnictwa UMWP.

Tym razem pierwsze miejsce powędrowało do zagrody Państwa Beaty i Mirosława Stoltmannów ze wsi Windorp w gminie Brusy. Za najpiękniejszą wieś w tym roku uznano Borzechowo (gmina Zblewo).


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-09-09)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij