Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Gminne place zabaw z nowymi urządzeniami

21 grudnia 2020

Na terenie Gminy Żukowo zakończyły się dostawy i montaże urządzeń zabawowych na placach zabaw.

W Chwaszczynie zamontowano linarium o wysokości ok. 4,5 m. W Miszewie (Dąbrowa) pojawiła się karuzela i huśtawka wagowa. Wcześniej na tym samym palcu wykonano z budżetu gminy ogrodzenie za ponad 30 tys. zł. Niedawno powstały i oddany do użytku plac zabaw w Pępowie przy ul. Górnej, doposażono w zestaw zabawowy, huśtawkę wahadłową z bocianim gniazdem oraz równoważnię. Natomiast modernizowany siłami mieszkańców leźnieński plac zabaw przy OSP wzbogacił się w urządzenie street workout oraz podwójną huśtawkę wagową.

Urządzenia dostarczyła i zamontowała firma „Place Zabaw Józef Kozłowski Tychnowo”. Koszt całkowity wyniósł ponad 64 tys. zł i sfinansowany z został w głównej części z budżetu Gminy Żukowo, przy wsparciu środków do dyspozycji sołectw oraz wpłat mieszkańców gminy. 


Informację wprowadził(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2020-12-21)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij