Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Gmina Żukowo z tytułem Symbol Polskiej Samorządności!

14 października 2019

Decyzją Kapituły plebiscytu Symbol 2019, Gmina Żukowo uzyskała prestiżowy tytuł Symbol Polskiej Samorządności 2019! Konkurs zorganizowali Monitor Rynkowy (dodatek „Dziennika Gazety Prawnej”) oraz Monitor Biznesu (dodatek „Rzeczpospolitej”).

Podczas uroczystej gali w Katowicach w imieniu Gminy Żukowo nagrodę odebrali Burmistrz Wojciech Kankowski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Witold Szmidtke.

- Już sama nominacja w tak prestiżowym konkursie była dla nas pozytywnym zaskoczeniem. Przyznanie tytułu Symbol Polskiej Samorządności przeszło nasze najśmielsze oczekiwania – mówi Burmistrz Wojciech Kankowski. – Dziękuję Kapitule za docenienie naszej pracy. Przede wszystkim dziękuję jednak Mieszkańcom, bo gminę Żukowo Tworzą właśnie oni i to nagroda dla całej naszej społeczności.

Jak podkreślają organizatorzy konkursu: „Kapituła Symbolu to grono specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach. Ich ogromna świadomość rynku oraz doświadczenie biznesowe i medialne sprawiają, że Symbol plasuje się wśród najbardziej prestiżowych nagród w Polsce.”

- SYMBOL to ogólnopolski program, którego celem jest promowanie najlepszych, symbolicznych w swoich branżach podmiotów- zaznaczają organizatorzy konkursu. - Chcemy nagrodzić firmy, przedsiębiorstwa, instytucje i samorządy, które działając na swoich lokalnych rynkach charakteryzują się najwyższą jakością zarządzania, innowacyjnością, sprawnością w pozyskiwaniu i dysponowaniu środkami unijnymi, dbałością o ekologię, ale nade wszystko o szeroko pojęte dobro mieszkańców.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-10-14)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij