Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Gmina Żukowo gościła członków Związku Gmin Pomorskich

13 stycznia 2020

Noworoczne spotkanie członków Związku Gmin Pomorskich to już tradycja. W tym roku wydarzenie odbyło się w gminie Żukowo.

W spotkaniu uczestniczyło około 100 osób. Wśród nich znaleźli się głownie przedstawiciele zrzeszonych w ZGP samorządów, ale też goście z Sejmu i Senatu RP. Wydarzenie rozpoczęło się od przywitania gości. Potem krótki występ artystyczny zaprezentowały dzieci ze Szkoły Podstawowej w Tuchomiu. Przedstawienie młodych aktorów zawierało akcenty muzyczne, kaszubskie i przede wszystkim humorystyczne.

Chwilę później głos zabrał gospodarz wydarzenia, Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski. W skrócie opowiedział o charakterystyce gminy, przedstawił też najważniejsze założenia budżetowe na ten rok. O działalności Związku Gmin Pomorskich opowiedział z kolei Prezes Zarządu Błażej Kokol.

Związek Gmin Pomorskich powstał w 1992 roku (pod nazwą Pomorskie Stowarzyszenie Gmin Wiejskich). Obecnie skupia ponad 90 samorządów naszego województwa i jest jedną z największych korporacji w kraju zrzeszających jednostki samorządu terytorialnego.

Pliki do pobrania:


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-01-13 11:16:34)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2020-01-13 12:01:56)
Liczba odwiedzin: 280
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij