Aktualności - Gala Laureatów Plebiscytu Edukacyjnego - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Gala Laureatów Plebiscytu Edukacyjnego

11 maja 2022

10 maja 2022r. w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odbyła się Wielka Gala Laureatów między innymi „Nauczyciela na medal” w województwie pomorskim.

Celem akcji jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli, takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, cieszą się sympatią, autorytetem i szacunkiem. Laureatami plebiscytu są nauczyciele z pasją, którzy zjednują sobie uczniów i ich rodziców cierpliwością i serdecznością.

Nauczyciel oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Baninie – Pani Małgorzata Górczyńska pracująca w świetlicy dla sześciolatków i jako nauczyciel indywidualny ucznia z klasy III uzyskała I miejsce w powiecie kartuskim w kategorii NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA.

Ogromne gratulacje osiągniętego wyniku.

SP Banino


Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2022-05-11)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij