Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Elwoz informuje o możliwych utrudnieniach w odbiorze odpadów

20 marca 2020

Elwoz Eco sp. z.o.o., jedna z firm odbierających odpady w gminie Żukowo (rejon środkowy), informuje o możliwych utrudnieniach i przesunięciach w czasie odbioru odpadów. Problemy mogą pojawić się w związku z zagrożeniem epidemiologiczno-sanitarnym.

- Dostrzegamy możliwie utrudnienia w realizacji całości i/lub części umowy w zakresie m.in. częstotliwości świadczenia usługi i/lub terminu realizacji umowy – informuje Wiesław Makurat Wiceprezes Zarządu Elwoz Eco sp. z.o.o. – Możliwe jest również wystąpienie innych dalszych konsekwencji, które są trudne do przewidzenia na chwilę obecną.

Jak zaznacza Elwoz Eco sp. z.o.o., spółka na bieżąco będzie informować o postępujących utrudnieniach. Podkreśla również, że dołoży wszelki starań, by wykonywać umowę w sposób należyty i zgodny z wymogami środowiskowymi, mimo wystąpienia okoliczności, których nie dało się przewidzieć w momencie zawierania umowy.

W przypadku pojawienia się problemów kontaktować można się pod numerem tel. 607 335 200 lub mailowo adam.miotk@elwozeco.pl.

Z treścią całego pisma można zapoznać się w załączniku.

Pliki do pobrania:


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-03-20)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij