Aktualności - Dyrektorzy otrzymali powierzenia na stanowiska - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
5 osób stoi w sali Rady Miejskiej w Urzędzie Gminy w Żukowie - powiększ

Dyrektorzy otrzymali powierzenia na stanowiska

29 lipca 2022

Z rąk Burmistrza Gminy Żukowo, Wojciecha Kankowskiego powierzenia na stanowiska dyrektora szkoły odebrali: Mirosława Żołna oraz Arkadiusz Domaros.

O ile w przypadku Pani Mirosławy powierzenie oznacza kontynuację pracy na stanowisku dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Żukowie, o tyle w przypadku Pana Arkadiusza oznacza to, że Szkołą Podstawową w Leźnie zarządzać będzie nowa osoba.

- Pani Mirosławie, Panu Arkadiuszowi, a także wszystkim naszym dyrektorom już teraz życzę powodzenia w nowym roku szkolnym – mówi burmistrz Wojciech Kankowski. – Jestem przekonany, że będzie to czas efektywnego przekazywania wiedzy i kreatywnej pracy z uczniami.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2022-07-29)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij