Aktualności - Duże szkolenie z zakresu geodezji i gospodarki nieruchomościami odbyło się w Żukowie - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Duże szkolenie z zakresu geodezji i gospodarki nieruchomościami odbyło się w Żukowie

8 czerwca 2022

Ponad 100 osób wzięło udział w dwudniowym szkoleniu z zakresu geodezji i gospodarki nieruchomościami, które odbyło się w Żukowie. Do Żukowa przyjechali geodeci i pracownicy administracji przede wszystkim z województwa pomorskiego, ale też m.in. z Warszawy czy Zakopanego.

Pierwszego dnia uczestnicy szkolenia spotkali się w sali konferencyjnej Centrum Zarządzania Kryzysowego. Sędzia dr Mirosław Gdesz opowiedział o wybranych zagadnieniach z zakresu podziału nieruchomości. Wśród zagadnień poruszonych tego dnia znalazły się m.in. podziały nieruchomości niezależnie od planu miejscowego czy podziały w przypadku braku planu miejscowego i decyzji o warunkach zabudowy.

Drugiego dnia szkolenie odbyło się w Centrum Kultury Spichlerz. Uczestników spotkania przywitał Burmistrz Wojciech Kankowski. Następnie głos zabrał dr hab. inż. Paweł HANUS, prof. AGH, który omówił zasady ustalania granic działek ewidencyjnych oraz prowadzenia ewidencji gruntów i budynków w świetle nowych przepisów prawnych.

W szkoleniach wzięli udział również pracownicy Referatu Urbanistyki i Nieruchomości Urzędu Gminy w Żukowie.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2022-06-08)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy ŻukowoPrzekierowuje do strony na temat jakości powietrza w Żukowie

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij