Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Droga przy Szkole Podstawowej nr 1 w Żukowie zmodernizowana

20 października 2020

Zakończyły się prace związane z modernizacją nawierzchni na terenie przy budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Żukowie. Przy placówce będzie bezpieczniej i bardziej komfortowo.

Zadanie obejmowało przede wszystkim zmianę nawierzchni z bloczków betonowych na nawierzchnię z kostki betonowej na długości 100 m i szerokości 5,5 m. Modernizacją odcinka zajęła się Spółka Komunalna Żukowo Sp. z o. o.

Koszt zadania wyniósł 148 003,07 zł, z czego 50% to wsparcie Powiatu Kartuskiego. Reszta pochodzi z budżetu Gminy Żukowo. To kolejny przykład dobrej współpracy między tymi samorządami.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-10-20)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij