Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Na zdjęciu budynek Urzędu Gminy w Żukowie - powiększ

Co zrobić, jeśli nie możesz odebrać osobiście dowodu osobistego?

21 stycznia 2021

Informujemy, że w przypadku osób, które zamieszkują na terenie naszej gminy, a które nie mogą złożyć wniosku o wydanie dowodu osobistego w tutejszym urzędzie z powodu choroby, niepełnosprawności lub innej niedającej się pokonać przeszkody oraz nie mogą przesłać wniosku drogą elektroniczną przez platformę  e-PUAP, istnieje możliwość złożenia wniosku poza siedzibą organu gminy.

Takim miejscem jest miejsce pobytu danej osoby. W takim przypadku odwiedzi Państwa urzędnik. Przy złożeniu wniosku o dowód osobisty poza siedzibą organu, odbiór dowodu osobistego następuje w tym samym miejscu, tj. w miejscu pobytu wnioskodawcy. Prosimy o kontakt telefoniczny (58 685-83-26) celem umówienia się na konkretny termin.

Podkreślamy jednocześnie, że powodem do złożenia wniosku o wydanie dowodu osobistego w miejscu pobytu danej osoby NIE jest praca do późnych godzin lub pobyt za granicą.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2021-01-21)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij