Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Inwestycje

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Chwaszczyno i Leźno już z OSAmi

8 października 2019

Za nami odbiory Otwartych Stref Aktywności. „OSY” powstały przy Strefie Kultury w Chwaszczynie oraz przy ul. Krasickiego w Leźnie.

Na realizację każdej ze stref złożyły się: budowa elementów siłowni plenerowej, strefy relaksu i placu zabaw, a także zagospodarowanie zieleni i ogrodzenie terenu.

Otwarte Strefy Aktywności (OSA) to ogólnodostępne plenerowe miejsca sportu, rekreacji i odpoczynku. Są skierowane do różnych grup wiekowych i mają sprzyjać integracji społecznej. Skorzystają więc z nich nie tylko dzieci i młodzież, ale również dorośli.

Koszt obu Stref to łącznie niemal 350 tys. zł. Zadania realizowane były przy pomocy dofinansowania w wysokości 100 tys. zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach II edycji Programu Otwarte Strefy Aktywności 2019.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-10-08 11:13:43)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2019-10-08 11:14:21)
Liczba odwiedzin: 835
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij