Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
[logo w formacie jpg.] Burmistrz Gminy Żukowo ogłasza konkurs plastyczny pn. „100 lat Niepodległości” - powiększ

Burmistrz Gminy Żukowo ogłasza konkurs plastyczny pn. „100 lat Niepodległości”

4 czerwca 2018

Czujesz potrzebę tworzenia, lubisz malować, sporządzać makiety, kolaż, wyklejać z plasteliny, lepić z masy solnej, rzeźbić, rysować świecą, węglem, a może masz inny oryginalny pomysł?  Weź udział w konkursie plastycznym, którego tematem przewodnim jest „100 lat Niepodległości”.

Każdy pomysł jest dobry, jednak jest jeden warunek – prace nie mogą być wykonane przy użyciu kredek. Należy za pomocą różnych technik plastycznych stworzyć dzieło, nawiązujące do symboli związanych z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości. Praca powinna także zawierać elementy nawiązujące do symboli związanych z historią i kulturą lokalnej społeczności – gminy Żukowo.

Zamiarem konkursu jest nie tylko rozwinięcie wśród uczestników inwencji twórczej, poszerzenie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych, nakłonienie do twórczych poszukiwań, ale także uczczenie obchodów 100-lecia Niepodległości oraz pogłębienie wiedzy i kształtowanie zainteresowań historią Ojczyzny i regionu. 

W konkursie udział mogą wziąć przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych, oraz wszyscy mieszkańcy gminy Żukowo.

Prace należy dostarczyć do 18 października 2018 roku do Urzędu Gminy w Żukowie, ul. Gdańska 52, Referat Promocji i Komunikacji Społecznej, pok. 42, I piętro. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi 11 listopada 2018 r. w czasie Gminnych Obchodów 100-lecia Niepodległości Polski.

Należy zapoznać się z regulaminem konkursu.

Więcej informacji o konkursie można uzyskać pod numerem telefonu: (58) 685 83 68.

Pliki do pobrania:


Informację wprowadził(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2018-06-04)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij