Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Budowa węzła w Żukowie. Czas na prace przy drogach krajowych

3 września 2020

Trwają prace przy węźle integracyjnym Żukowo. W najbliższym czasie wykonawca prac spółka Budowlano- Drogowa MTM S.A. będzie kontynuował realizację zadania przy drodze krajowej nr 20.

Prace polegać będą na budowie tras rowerowych na odcinku Małkowo- Żukowo oraz w Glinczu w rejonie skrzyżowania z ul. Brzozową.

Wcześniej realizowano m.in prace przy ul. Tuwima w Żukowie oraz budowie parkingu przy niej.

Za nami już również budowa ścieżek rowerowych w Borkowie przy drodze wojewódzkiej na trasie Żukowo-Kartuzy oraz przy drodze powiatowej na trasie Borkowo-Smołdzino.

Realizowano już także prace przy trasach rowerowych wzdłuż dróg gminnych w: Borkowie, Rutkach, Żukowie (ul. Mickiewicza, ul. Pod Otomino) i Glinczu (ul. Brzozowa, Akacjowa, Dębowa).

Łączna wartość robót budowlanych węzła w Żukowie opiewa na kwotę 14 478 396,80 zł z czego 5 893 693 zł stanowi dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-09-08)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij