Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Blok nauczycielski przylegający do Szkoły Podstawowej nr 1 w Żukowie. Dookoła niego rusztowania. - powiększ

Blok nauczycielski w Żukowie przechodzi metamorfozę

19 listopada 2020

Trwa zadanie polegające na termomodernizacji bloku nauczycielskiego- budynku przylegającego do Szkoły Podstawowej nr 1 w Żukowie.

Projekt przewiduje wykonanie elewacji 4-kondygnacyjnego budynku wraz z izolacją termiczną, co przełoży się na oszczędności. Będzie nie tylko cieplej, ale i zdecydowanie bardziej estetycznie. Budynek kolorystycznie nawiązywać będzie bowiem do żukowskiej „jedynki”.

Powierzchnia ściany do ocieplenia to około 525 m kw. Na zakres zamówienia składa się również m.in. modernizacja schodów od strony ulicy, wymiana niektórych okien czy wykonanie nowego wejścia do budynku z kostki betonowej.

Zadanie zostanie zakończone w grudniu br. Jego koszt to 114 194,11 zł. Pieniądze na ten cel w całości pochodzą z budżetu Gminy Żukowo.

 


Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij