Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Dłoń niemowlęcia chwyta palec dłoni dorosłej osoby - powiększ

Aleksander najpopularniejszym imieniem wśród najmłodszych w gminie Żukowo

4 stycznia 2021

Aleksander okazał się najczęściej wybieranym imieniem dla nowonarodzonego dziecka zameldowanego w gminie Żukowo w 2020 r. To imię rodzice wybierali 16 razy.

Wśród imion męskich na podium znaleźli się również Leon (13 razy) i Franciszek (11).  W przypadku imion żeńskich, najpopularniejszymi imionami dla noworodków okazały się Julia i Zofia (po 12 razy). Często wybierano również imię Maja (9).

Wśród urodzonych w ubiegłym roku dzieci zameldowanych w Gminie Żukowo znaleźć możemy też imiona zdecydowanie mniej popularne, takie ja: Rita, Gloria, Eliasz czy Gniewomir.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2021-01-04)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij