Aktualności - Znamy kandydatów w wyborach do Młodzieżowej Rady Gminy w Żukowie - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Logo Młodzieżowej Rady Gminy Żukowo - powiększ

Znamy kandydatów w wyborach do Młodzieżowej Rady Gminy w Żukowie

14 września 2021

Gminna Młodzieżowa Komisja Wyborcza zatwierdza kandydatów na radnych w poszczególnych okręgach. Szczegółowy wykaz pobrać można w załączniku.

Z dniem 13 września br. zgodnie ze Statutem Młodzieżowej Rady Gminy w Żukowie oraz Kalendarzem Wyborczym rozpoczęła się kampania wyborcza, która potrwa do 17 września 2021 r. Prowadzenie agitacji w dniu wyborów tj. 20-24 września 2021 r. jest zabronione.

Zgodnie z § 34 ust. 2,3 Statutu Młodzieżowej Rady Gminy w Żukowie w okręgu, w którym zarejestrowano tylko jednego kandydata lub dwóch kandydatów w okręgu Gmina Żukowo, wyborów nie przeprowadza się. W okręgu, w którym nie przeprowadza się wyborów, mandat członka Rady otrzymuje kandydat zarejestrowany przez Gminną Młodzieżową Komisję Wyborczą.

Pliki do pobrania:


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2021-09-14)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij