Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Zielone światło dla przebudowy ul. Tuchomskiej

21 marca 2019

Ul. Tuchomska w Baninie, zgodnie z zapowiedziami w tym roku zostanie przebudowana. Prace wykona Przedsiębiorstwo Budowlane WACIŃSKI Witold Waciński z Kiełpina. Umowę na wykonanie inwestycji podpisali dziś: właściciel firmy i Burmistrz Gminy Żukowo.

Zakres robót budowlanych obejmuje przebudowę ul. Tuchomskiej w Baninie, o długości ok. 1 200 m. W ramach zadania wykonana zostanie m.in. nawierzchnia asfaltowa ograniczona obustronnie wtopionymi krawężnikami, skrzyżowania wyniesione oraz progi zwalniające z kostki betonowej, utwardzenie nawierzchni dróg przyległych płytami YOMB (będących własnością Gminy Żukowo), pobocza, a także przebudowa związana z kolizją sieci teletechnicznej oraz oznakowanie pionowe. Najpierw niezbędna będzie przebudowa sieci wodno-kanalizacyjnej i energetycznej.

Zakończenie prac planowane jest na 30 września tego roku. Koszt zadania to niemal 1,5 mln zł. Pieniądze na ten cel w całości pochodzą z budżetu Gminy Żukowo.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-03-21)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij