Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

XVI Sesja Rady Miejskiej w Żukowie

27 listopada 2019

Za nami XVI Sesja Rady Miejskiej w Żukowie. Podczas jej trwania Radni przegłosowali następujące uchwały:

5.1. w sprawie wyrażenia zgody na udzielenie dotacji z budżetu Gminy Żukowo w wysokości wyższej niż określona w art. 26 ust. 1 ustawy o finansowaniu zadań oświatowych dla niepublicznej szkoły, w której jest realizowany obowiązek szkolny lub obowiązek nauki.

5.2. w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Żukowo na rok 2020.

5.3. w sprawie ustalenia szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w schronisku dla osób bezdomnych oraz schronisku dla osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi.

5.4-5.5. w sprawie rozpatrzenia skarg na działalność Burmistrza Gminy Żukowo -  skargi uznane za bezzasadne.

5.6. w sprawie wyrażenia zgody na nabycie na rzecz Gminy Żukowo niezabudowanej nieruchomości gruntowej oznaczonej jako działka nr 618/5, położonej w obrębie ewidencyjnym Żukowo M.

5.7. w sprawie wyrażenia zgody na nabycie na rzecz Gminy Żukowo niezabudowanej nieruchomości gruntowej oznaczonej jako działki nr 136/51 i 136/52, położonej w obrębie ewidencyjnym Czaple.

5.9. w sprawie wyrażenia zgody na odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umowy dzierżawy oraz wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy dzierżawy z dotychczasowym dzierżawcą, której przedmiotem jest ta sama nieruchomość położona w Chwaszczynie, na okres 3 lat.

5.10. w sprawie wyrażenia zgody na odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umowy najmu oraz wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy najmu z dotychczasowym najemcą, której przedmiotem jest ta sama nieruchomość położona w Rębiechowie, na okres 5 lat.

5.11. w sprawie wyrażenia zgody na odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umowy najmu oraz wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy najmu z dotychczasowym najemcą, której przedmiotem jest ta sama nieruchomość położona w Baninie.

5.12. w sprawie wyrażenia zgody na odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umowy najmu oraz wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy najmu z dotychczasowym najemcą, której przedmiotem jest ta sama nieruchomość położona w Przyjaźni, na okres 5 lat.

5.13. w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy najmu nieruchomości położonej w Żukowie ul. Kościerska 2A, stanowiącej własność Gminy Żukowo (Pogotowie Ratunkowe).

5.14. w sprawie nadania nazwy ulicy w Pępowie.

5.15. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części wsi Małkowo w rejonie ulic Pałacowej i Zbożowej.

Z treścią wszystkich uchwał zapoznać można się na stronie bip.zukowo.pl w zakładce Rada Miejska.

Następnie Burmistrz odpowiedział na pytania Radnych. W punkcie sprawy różne wskazał między innymi, że wraz z pracownikami Urzędu Gminy przygotowuje paczkę dla jednej z rodzin w ramach akcji Szlachetna Paczka. Zaprosił też Radnych do przyłączenia się do akcji.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-11-27 10:49:38)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2019-11-27 10:49:50)
Liczba odwiedzin: 202
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij