Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Wysoka frekwencja „Biegu Przedszkolaka”

11 czerwca 2019

8 czerwca 2019r. na terenach sportowych Szkoły Podstawowej w Baninie odbyła się druga edycja „Biegu Przedszkolaka”. Ponad trzysta osób wystartowało w aż dziewięciu kategoriach wiekowych: 0-4 lata (bieg z rodzicem), 5 lat, 6 lat, 7 lat, 8 lat, 9 lat, 10-11 lat, 12-13 lat oraz kategoria OPEN.

Po wspólnej rozgrzewce zawodnicy kolejno stawiali się na linii startu, znakomicie radząc sobie z przygotowaną specjalnie dla nich trasą. Na mecie, każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy medal, natomiast zwycięzcy trzech pierwszych miejsc zostali nagrodzeni pucharami oraz nagrodami rzeczowymi. Dodatkowo, najmłodsi zwycięzcy otrzymali ogromne, pluszowe misie.

Nawet niesprzyjająca aura nie zniechęciła najstarszych uczestników do wzięcia udziału w biegu ulicznym. Ulicami Banina, w ulewnym deszczu, pokonali dystans prawie dwóch kilometrów, dając przykład wszystkim, że deszcz nie może przeszkodzić we wspólnym bieganiu.

Bardzo dziękujemy dzieciom i ich opiekunom za tak liczne przybycie i udział w biegu, który nie tylko ma na celu promowanie aktywności fizycznej u najmłodszych. Cały bowiem dochód z „Biegu Przedszkolaka” został przekazany na zakup protezy ręki dla Pauliny z naszej miejscowości. Tym bardziej dziękujemy wszystkim za obecność!

Pragniemy podziękować firmom i osobom, dzięki którym udało nam się kolejny raz zrealizować takie przedsięwzięcie: Urząd Gminy Żukowo, Sołectwo Banino, Szkoła Podstawowa w Baninie, Rada Rodziców, sponsorzy. Chcielibyśmy również podziękować nauczycielkom wychowania fizycznego, Małgorzacie Świeckiej oraz Agnieszce Tomasiewicz-Bill, za nieocenioną pomoc przy przeprowadzeniu "Biegu Przedszkolaka". Dziękujemy!

 

Źródło: Szkoła Podstawowa w Baninie


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-06-11 10:53:12)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2019-06-11 10:53:36)
Liczba odwiedzin: 84
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij