Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

W lipcu ruszy budżet obywatelski

21 czerwca 2019

Od 10 lipca br. będzie można zgłaszać projekty w ramach budżetu obywatelskiego. Na ten cel Gmina Żukowo planuje przeznaczyć 200 000 złotych brutto (łączna wartość projektów przyjętych do realizacji w ramach „Budżetu Obywatelskiego 2020”).

Projekty zgłaszać będzie można w systemie elektronicznym na stronie www.zukowo.budzet-obywatelski.org. Potem wydrukowane zgłoszenia wraz z niezbędnymi podpisami trzeba będzie złożyć w Urzędzie Gminy w Żukowie. Termin zgłaszania upływa 31 lipca br. Potem nastąpi weryfikacja projektów (10-20 sierpnia), losowanie numerów projektów do głosowania (do 20 sierpnia), a na termin 9-23 września przewiduje się samo głosowanie, które w tym roku odbędzie się tylko w formie elektronicznej! Wyniki zostaną ogłoszone do 30 września br.

Budżet obywatelski skierowany jest tylko i wyłącznie dla miasta Żukowo i mieszkańców osiedli na terenie miasta.

Poniżej pobrać można przydatne dokumenty: Formularz zgłoszeniowy do projektu; Druk do podpisów, Oświadczenie dotyczące realizacji projektu z Budżetu Obywatelskiego 2020 na terenie miasta Żukowo na nieruchomości niestanowiącej własności Gminy Żukowo; Zgoda opiekuna prawnego na udział osoby małoletniej w konsultacjach społecznych projektu „Budżet Obywatelski 2020” na terenie miasta Żukowo; Treść Zarządzenia Nr 113/2019 Burmistrza Gminy Żukowo.

https://zukowo.e-mapa.net/

portal.gison.pl/zukowo/

Pliki do pobrania:


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-06-21)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij