Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

WOŚP. Żukowianie z każdym rokiem pomagają bardziej

13 stycznia 2020

Sztaby w Baninie i Żukowie podały kwoty, jakie udało się zebrać podczas 28 edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Łącznie to ponad 210 tys. zł!

Na ten moment (stan na 13 stycznia, godz.10.) w Baninie zebrano ponad 141 tys. zł, a w Żukowie ponad 70 tys. zł. Tegoroczna orkiestra grała dla dziecięcej medycyny zabiegowej i na te cele przeznaczone zostaną również pieniądze zebrane w gminie Żukowo.

- Mieszkańcy gminy Żukowo chcą pomagać, pomagają i z każdym rokiem otwierają swoje serca jeszcze bardziej na potrzeby innych – mówi Burmistrz Wojciech Kankowski. – Dziękuję im za to, a sztabom w Żukowie i Baninie gratuluję świetnej organizacji i zaangażowania.

Zarówno w Baninie jak i Żukowie na przybyłych czekał szereg atrakcji, licytacje przedmiotów, występy muzyczne i pyszne wypieki. W Żukowie wydarzenie zakończyło się światełkiem do nieba upamiętniającym ubiegłoroczną śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

W 2019 roku, na tym etapie w gminie Żukowo zebrano około 150 tys. zł.

 

Fot. Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie, Sztab WOŚP Banino


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-01-13)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij