Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Inwestycje

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Umowa na Otwarte Strefy Aktywności podpisana

19 lipca 2019

Gmina Żukowo podpisała właśnie umowę na realizację dwóch stref aktywności. Powstaną one przy Strefie Kultury w Chwaszczynie oraz przy ul. Krasickiego w Leźnie.

Na realizację każdej ze stref złoży się: budowa elementów siłowni plenerowej, strefy relaksu i placu zabaw, a także zagospodarowanie zieleni i ogrodzenie terenu.

Otwarte Strefy Aktywności (OSA) to ogólnodostępne plenerowe miejsca sportu, rekreacji i odpoczynku. Są skierowane do różnych grup wiekowych i mają sprzyjać integracji społecznej. Skorzystają więc z nich nie tylko dzieci i młodzież, ale również dorośli.

Koszt obu Stref to łącznie niemal 350 tys. zł. Zadania realizowane będą przy pomocy dofinansowania w wysokości 100 tys. zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach II edycji Programu Otwarte Strefy Aktywności 2019.

Wykonawcą prac jest Weran Sp. z o.o. z Wrocławia. Termin zakończenia inwestycji przewidziany jest na koniec września.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-07-19 10:54:01)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2019-07-19 10:56:46)
Liczba odwiedzin: 328
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij