Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Inwestycje

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Ulica Jabłoniowa w Żukowie oficjalnie otwarta

24 maja 2019

Uroczystym przecięciem wstęgi oficjalnie otwarto ul. Jabłoniową. Dzięki niej znacznie lepszy dojazd do swoich mieszkań ma około 600 mieszkańców Żukowa.

Dzięki zadaniu powstała droga z kostki betonowej długości niemal 0,5km wraz z ciągem pieszo-rowerowym, oświetleniem drogowym i kanalizacją deszczową. Prace o wartości około 1,2 mln zł wykonała Spółka Komunalna Żukowo.

Obecni na spotkaniu goście zgodnie przyznali, że inwestycja to przykład dobrej współpracy. Gmina Żukowo była inwestorem zadania, po stronie przedsiębiorcy, spółki Makurat Invest, leżało sporządzenie dokumentacji projektowej oraz przekazanie dodatkowych terenów na poszerzenie pasa drogowego.

- Jeżeli jest współpraca i zainteresowanie dwóch lub więcej stron, to razem możemy zdziałać znacznie więcej – mówił Burmistrz Gminy Żukowo, Wojciech Kankowski.

Spotkanie zakończyło się poświeceniem drogi przez ks. Czesława Lasa, Proboszcza Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Żukowie, Dziekana Dekanatu Żukowskiego.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-05-24 10:43:13)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2019-05-28 13:31:06)
Liczba odwiedzin: 255
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij