Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Uczniowie recytowali po kaszubsku

9 kwietnia 2018

Sukcesem dla Szkoły Podstawowej im. Jana Trepczyka w Miszewie zakończyły się Eliminacje Gminne Prozy i Poezji Kaszubskiej w szkole w Pępowie, które odbyły się w sobotę 7.04.18 r.

W kategorii klas "0" I miejsce zajęła Eliana Cieszyńska, II miejsce Wiktoria Groth, III miejsce Karolina Machalewska z Miszewa i Dominika Galińska z Borkowa. W kategorii klas I-III I miejsce zajęła Alicja Liberadzka z klasy I, II miejsce Anna Sadowska z klasy II zaś III nagrodę otrzymała Zuzanna Sobkowiak wszystkie z Miszewa. III miejsce przyznano również Maji Kwidzińskiej ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Żukowie i Małgorzacie Laskowskiej ze Szkoły Podstawowej w Baninie. Wyróżnienia otrzymali Maja Pranczke z Żukowa i Andrzej Tutkowski ze Szkoły Parafialnej w Żukowie.W kategorii klas IV-VII I miejsce zajął Michał Galiński z Borkowa,  II miejsce zajęła Viktoria Wierczyńska z Miszewa,  III miejsce Andrzej Galiński z Borkowa, natomiast wyróżnienia Jagoda Buszman i Mikołaj Groth z Miszewa.

Sześciu uczniów 19.04.18 r. będzie reprezentowało gminę na szczeblu powiatowym w Kartuzach. Organizacją konkursu od lat zajmuję się członkowie Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oddział w Żukowie oraz Szkoła Podstawowa w Pępowie. Piękne nagrody ufundowała Gmina Żukowo oraz Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie.

Serdecznie gratulujemy.

[tekst: Elżbieta Pryczkowska]


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-04-09 13:04:33)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2018-04-09 13:05:31)
Liczba odwiedzin: 270
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij