Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Trwa doposażenie i remonty placów zabaw

4 września 2019

Lato to czas prac remontowych nie tylko w szkołach. Place zabaw w gminie Żukowo są właśnie remontowane, a niektóre z nich przejdą niemałą metamorfozę dzięki montażowi dodatkowych urządzeń.

W ramach funduszu sołeckiego aktualnie wykonywana jest modernizacja nawierzchni placu zabaw w Baninie. Wśród zakresu prac znaleźć można również: profilowanie zejścia i ułożenie dodatkowej kostki brukowej, a także bieżący remont urządzeń.

Trwa także renowacja i malowanie placów zabaw w Babim Dole, Borkowie i Nowym Świecie.

Bieżące prace remontowe i wymiana zużytych elementów mają miejsce również w innych placach zabaw gminy Żukowo. Ich celem jest przede wszystkim zagwarantowanie bezpiecznej zabawy. Prosimy Mieszkańców, by podczas prac remontowych nie korzystali z naprawianych urządzeń. Informujemy również, że do końca tego tygodnia naprawiona zostanie tyrolka na placach zabaw w Baninie (ul. Księżycowa), Żukowie (ul. Gdyńska) i Małkowie. Apelujemy o prawidłowe korzystanie z tego urządzenia!

Jednocześnie trwa doposażanie placów zabaw. W ramach funduszu sołeckiego urządzenia siłowni zewnętrznej zamontowano już w Pępowie. Następne w kolejności są place zabaw w Leźnie (al. Lipowa i ul. Krasickiego), Chwaszczynie (ul. Węglowa i ul. Jeziorna) oraz Miszewie. Przetarg na ich doposażenie ruszy na przełomie września i października br.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-09-04 13:04:21)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2019-09-04 13:04:39)
Liczba odwiedzin: 321
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij