Aktualności - Sztaby z gminy Żukowo zebrały ponad 270 tys. zł. na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Sztaby z gminy Żukowo zebrały ponad 270 tys. zł. na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

29 stycznia 2024

Mieszkańcy gminy Żukowo znów zagrali z Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem sztaby z Żukowa i Banina zebrały ponad 270 tys. zł (stan na 29.01.2024r.), ale kwota ta finalnie będzie jeszcze większa.

Podobnie, jak w ubiegłych latach, tego dnia każdy mógł wybrać formę wsparcia akcji, przelew do e-skarbonki, licytacja ciekawego przedmiotu lub tradycyjnie do puszki wolontariusza. Na chwilę obecną w sztabie w Żukowie zabrano ok. 90 tys. zł natomiast w Baninie ok. 180 tys. zł (stan na 29.01.2024r.), ale kwoty te jeszcze urosną.

- Dziękuję obu sztabom, wszystkim zaangażowanym wolontariuszom oraz Wam Kochani Mieszkańcy - mówi Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski. - Kolejny rok bardzo wyraźnie pokazaliście, że chcecie pomagać i nie jesteście obojętni na problemy innych.

Można jeszcze licytować przedmioty na aukcji żukowskiego sztabu: https://allegro.pl/uzytkownik/okis6 . Natomiast w przypadku sztabu z Banina, aukcje ruszą za tydzień na facebookowej stronie: https://www.facebook.com/profile.php?id=61553829268112

Organizatorem sztabu w Żukowie był Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie, a sztabu w Baninie Sołectwo Banino i Szkoła Podstawowa im. ks. prałata Józefa Bigusa w Baninie.

Przypominamy, że tegorocznemu WOŚPowi towarzyszy hasło „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Wczorajszy (28.01.2024r.) dzień Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zakończyła z zebraną kwotą 175 426 813 zł! Ostateczna kwota zebrana podczas 32. Finału WOŚP ma zostać podana w marcu.


Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2024-01-29)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowuje do strony na temat jakości powietrza w Żukowie

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij