Aktualności - Świetny występ żukowskich drużyn na turnieju w Wendelstein - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Świetny występ żukowskich drużyn na turnieju w Wendelstein

25 lipca 2022

Niemal 30 uczniów z drużyn GKS Żukowo i UKS Banino rywalizowało w miniony weekend w gminie partnerskiej Wendelstein w Niemczech w międzynarodowych zawodach piłki ręcznej. Zarówno chłopcy z GKS Żukowo jak i dziewczęta z UKS Banino wygrały w swoich kategoriach.

W zmaganiach uczestniczyło aż 90 zespołów z Niemiec, Francji i Polski. Nas reprezentowały dwie grupy z GKS Żukowo (jedna wygrała, druga zajęła ok. 10 miejsce w swojej kategorii) oraz dziewczęta z UKS Banino, które w ubiegłym miesiącu wygrały Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

- Gratuluję naszym zawodnikom fantastycznych wyników, a organizatorom przygotowania imprezy – mówi Burmistrz Wojciech Kankowski. – Jednocześnie dziękuję za ugoszczenie naszych drużyn. Nasze partnerstwo ma wiele aspektów, jednym z nich jest możliwość zdobywania sportowego doświadczenia przez młodzież, dzięki międzynarodowej rywalizacji w takich turniejach.

Zawodnikom GKS Żukowo i UKS Banino, oraz ich trenerom gratulujemy świetnej postawy!


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2022-07-25)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij