Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Sukces młodych żukowskich szczypiornistów

16 kwietnia 2018

Zawodnicy GKS Żukowo pod wodzą Sebastiana Formeli zdobyli srebrny medal w Wojewódzkiej Lidze Piłki Ręcznej chłopców rocznika 2005, organizowanej przez Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej.

Aby zdobyć tak wysoką lokatę zespół z Żukowa musiał wystąpić w czterech turniejach: w Kwidzynie, Gdańsku, Żukowie i Wejherowie. Finał igrzysk odbył się 15 kwietnia na hali widowiskowo-sportowej w Żukowie. Przystępując do ostatniego turnieju, żukowianie mogli zająć II lub ostatnie miejsce w lidze. Wywiązali się z zadania na „6” wygrywając w ostatnich meczach z drużyną UKS Szczypiorniak Gdańsk i KS Tytani Wejherowo. Poza zasięgiem był zespół MTS Kwidzyn, który rozgromił rywali.

Medale i dyplomy ufundowane przez Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej, a także puchary ufundowane przez Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie wręczyła Wiceburmistrz Gminy Żukowo, Sylwia Laskowska – Bobula.

[tekst: Arkadiusz Krause]


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-04-16 12:07:06)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2018-04-16 12:08:06)
Liczba odwiedzin: 205
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij