Inwestycje - Spotkanie w sprawię Węzła Rębiechowo - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
5 osób siedzi przy stole w jednej z sal Urzędu Gminy w Żukowie - powiększ

Spotkanie w sprawię Węzła Rębiechowo

5 października 2021

W Urzędzie Gminy w Żukowie odbyło się spotkanie z wykonawcą węzła integracyjnego Rębiechowo  - liderem konsorcjum tj. firmą Kruszywo Sp. z o.o. w kwestii terminów realizacji prac na poszczególnych odcinkach, które pozostały jeszcze do wykonania.

W wyniku rozmów wykonawca zadeklarował, że ul. Słoneczna w Rębiechowie zostanie doprowadzona do stanu przejezdności do końca października br., natomiast ul. Akacjowa w Rębiechowie oraz Pomorska w Czaplach do połowy grudnia br. Do wykonania w 2022 r. pozostanie jeszcze odcinek ul. Nowatorów po stronie Gdańska, odcinek drogi powiatowej w Barniewicach (odcinek leśny w kierunku ul. Mickiewicza w Chwaszczynie) oraz prace wykończeniowe i porządkowe. Ze względu na trwający w dalszym ciągu proces wznawiania granic na odcinku leśnym, całą inwestycję planuje się zakończyć w I półroczu 2022 r.

Dodajmy, że prace budowlane na węźle Żukowo zakończyły się w połowie 2021 r. W wyniku tej inwestycji utworzono blisko 15 km tras rowerowych w miejscowościach: Żukowo, Borkowo, Rutki, Glincz, Otomino, Małkowo przy drogach krajowych, wojewódzkich, powiatowych oraz gminnych.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2021-10-05)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij