Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Rowerowy Maj z Piotrem Wadeckim

8 maja 2018

7 maja 2018 roku w szkole podstawowej w Pępowie gościł polski kolarz szosowy, selekcjoner Polskiej Kadry Kolarstwa Szosowego i Dyrektor sportowy ekipy kolarskiej CCC Sprandi Polkowice – Piotr Wadecki.

W pięknej scenerii spotkał się z uczniami klasy VIa, opowiedział o swojej pasji, marzeniach, pracy i rodzinie. Szóstoklasiści z zainteresowaniem słuchali ciekawych opowieści pana Piotra i zadawali pytania na tematy związane z kolarstwem. W klasie VIa jest też kolaż, który odnosi znaczące sukcesy w kategorii „ŻAK” – Dawid Słomiński. Zaprezentował on przed mistrzem i swoją klasą, osiągnięcia kolarskie oraz zebrane medale i puchary.  Atmosfera spotkania była wspaniała, jedna z mam („Słodkości Moni”) przygotowała lizaki w barwach klubu z symbolem CCC. Dzieci przygotowały podziękowania, a pan Piotr zrewanżował się kolarskimi gadżetami.

Dużym wydarzeniem i wyróżnieniem był fakt, że dwoje uczniów otrzymało od Państwa Wadeckich w prezencie rowery górskie. Na koniec Piotr Wadecki złożył autografy na koszulkach, czapeczkach, rękawiczkach i wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia. Do zdjęcia zaprosiliśmy również przebywającą służbowo w naszej szkole panią wizytator Halinę Knapińską z Delegatury w Kościerzynie. W spotkaniu uczestniczyła także wychowawczyni klasy Maria Byczkowska (która zorganizowała spotkanie) i szkolny koordynator akcji „Rowerowy Maj” – pani Magdalena Bona.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-05-08 15:16:24)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2018-05-08 15:21:58)
Liczba odwiedzin: 828
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij