Inwestycje - Przychodnia w Baninie będzie rozbudowana - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Przychodnia w Baninie będzie rozbudowana

6 maja 2022

O 8 gabinetów medycznych powiększy się baniński oddział SPZOZ Żukowo. Prace budowlane przy przychodni na ul. Lotniczej kosztować będą niemal 2,5 mln zł.

- Projekt architektoniczny konsultowany z dyrekcją zakładu i przedstawiony personelowi Ośrodka przewiduje wyodrębnienie poradni dzieci zdrowych z osobnym wejściem na poziomie gruntu. Roboty będą dotyczyć także istniejącego budynku przez jego modernizację w koniecznym zakresie. – mówi dyrektor SPZOZ Żukowo Jolanta Komorowska. - Mamy nadzieję, że po rozbudowie będziemy mogli zaoferować naszym podopiecznym estetyczne i swobodniejsze przestrzenie. Prowadzimy też rekrutację personelu medycznego. Już zapraszamy!

Zadanie będzie trudniejsze w realizacji z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo placu budowy z aktywnie działającą przychodnią.

- Uciążliwości będą odczuwalne szczególnie dla personelu Ośrodka, ale wszyscy podchodzimy do tego ze zrozumieniem i nadzieją na sprawny przebieg realizacji. Naszych podopiecznych także prosimy o wyrozumiałość – mówi dyrektor ośrodka.

Inwestycja będzie sfinansowana ze środków własnych Zakładu ze wsparciem dotacji z budżetu Gminy Żukowo.

- Nie możemy pozostawać obojętni wobec tak dynamicznego przyrostu Mieszkańców, zwłaszcza w tej części gminy – mówi Burmistrz Wojciech Kankowski.  – To jedna z największych inwestycji w historii tego ośrodka i nie wyobrażam sobie byśmy my jako Gmina nie pomogli w realizacji zadania, które ma na celu troskę o zdrowie mieszkańców.

Przekazanie placu budowy nastąpi w maju. Prace wykona Przedsiębiorstwo Budowlane Walaszkowski Sp. z o.o. Zakończenie realizacji inwestycji planowane jest na wiosnę przyszłego roku.


Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij