Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Przed nami 3. edycja Budżetu Obywatelskiego

8 marca 2018

Żukowianie znów będą mogli zdecydować na co wydać pieniądze z gminnego budżetu. Czekamy na propozycje inwestycji, które mieszkańcy chcieliby widzieć na swoich osiedlach.

Propozycje do Budżetu Obywatelskiego na 2019 rok można składać od 19 marca do 30 kwietnia, za pośrednictwem strony internetowej: www.zukowo.budzet-obywatelski.org. Poza wypełnieniem ankiety w wersji elektronicznej, należy złożyć listy poparcia mieszkańców w wersji papierowej, podpisane przez co najmniej 25 osób z miasta Żukowo.

Podobnie jak w poprzednich edycjach na ten cel zabezpieczono 200 tys. zł. Propozycje zadań do zrealizowania w ramach Budżetu Obywatelskiego, mogą zgłaszać wszyscy mieszkańcy miasta Żukowo, którzy na dzień 19 marca 2018 r. ukończyli 16 lat. Zadania finansowane ze środków budżetu obywatelskiego powinny mieć charakter lokalny, czyli dotyczyć potrzeb mieszkańców osiedli na terenie miasta Żukowo tj.:

  • Osiedle Dolne,
  • Osiedle Elżbietowo,
  • Osiedle Norbertanek,
  • Osiedle Nowe,
  • Osiedle Wybickiego.

Zapraszamy do zgłaszania propozycji, gdyż Budżet Obywatelski to wyjątkowa okazja do rzeczywistego i bezpośredniego współdecydowania o tym, na co zostanie wydana część budżetu gminy. Daje on możliwość zgłaszania i promowania własnych ciekawych pomysłów na rzecz mieszkańców, przyczyniających się do poprawienia funkcjonowania nie tylko własnej dzielnicy, ale i całego miasta.

Listy poparcia należy składać w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Gminy w Żukowie, ul. Gdańska 52 w dni robocze: w poniedziałki i we wtorki w godzinach: 7.30 – 17.00; w środy i czwartki w godzinach 7.30. – 15.30, w piątki w godzinach 7.30 –15.00.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-03-08 09:32:35)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2018-03-08 09:40:59)
Liczba odwiedzin: 605
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij